Apartamenty w Konstancinie

Każdy z nas chciałby posiadać ekskluzywne, komfortowe mieszkanie, które położone będzie w malowniczej okolicy. Wszystkie te warunki spełniają apartamenty w Konstancinie Jeziornej.

Jest to podwarszawska miejscowość otoczona Lasem Kabackim oraz kompleksem Lasów Chojnowsko – Słomczyńskich. Nic więc dziwnego, że włocławska firma Budizol postanowiła wybudować tutaj wspaniałe apartamenty. W Konstancinie powstanie zespół czterech luksusowych dwupoziomowych mieszkań. Ta ekskluzywna willa położona będzie na ogromnym terenie, który otoczony jest potężnymi świerkami i starodrzewami. Tym samym  Budizol pokazuje, że potrafi wybudować nowoczesne i komfortowe mieszkania łącząc to z dbałością o środowisko naturalne.

Apartamenty w Konstancinie będą symetrycznie podzielone na dwie części, z dodatkowo wyeksponowanym wejściem. W Konstancinie Jeziorne przeważa zabudowa jednorodzinna, przy czym większość domów ma charakter rezydencji. Obok nowoczesnych zdobyczy architektury znajdują się tutaj budynki w stylu zakopiańskim bądź też neoklasycznym. Lokalizując tutaj swoją inwestycję, architekci z Budizol S.A. udowadniają po raz kolejny, że w sposób efektowny można połączyć zabytkowe z nowoczesnym, dbałość o środowisko naturalne z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi.

Zobacz też stronę: www.domy.wloclawek.pl – o inwestycjach mieszkaniowych we Włocławku.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w niedziela, Październik 19th, 2008 o 16:21 w kategorii Biznes.


mariza