Fakty i mity o powiększaniu penisa

Powiększanie penisa głównie kojarzy nam się z niechcianą pocztą mailową, którą regularnie otrzymujemy. Najczęściej są to oferty środków farmakologicznych wspomagających sprawność seksualną lub akcesoriów do zwiększania rozmiarów męskiego przyrodzenia. Jednak bardzo wielu panów jest tym tematem zaciekawionych. Powoduje to, że szukamy różnych informacji na ten temat. Trzeba uważać, bo w sieci krąży wiele mitów o powiększaniu penisa.

 

Z drugiej jednak strony, znaleźć można mnóstwo przydatnych wiadomości a także wyznania osób, które starają się poprawić rozmiary i możliwości swojego członka na bardzo różne sposoby. Niektóre z nich wydają się być absurdalne, jednak mężczyzna w potrzebie może zrobić wiele. Tym, którzy mają jakieś zastrzeżenia co do swoich warunków, polecam zacząć od najprostszych sposobów. Co to za metody? O tym w dalszej części artykułu.

 

Kremy, tabletki – czy to w ogóle działa?

 

Intensywnie reklamowane środki powiększające penisa typu kremy czy tabletki to norma. Jednak czy w taki sposób można realnie wpłynąć na rozmiar członka? Jak się okazuje, jest to możliwe. Tabletki oraz kremy, które można znaleźć w wielu sklepach internetowych, poprawiają ukrwienie w okolicach intymnych, dzięki czemu do członka może napłynąć nieco więcej krwi. Dzięki temu, podczas wzwodu jest on bardziej okazały.

 

Efekty jakie można osiągnąć przy pomocy takich środków są przyjemne, jednak niezbyt duże. Zwykle jest to zwiększenie wielkości o 1-2 centymetry, co już dla niektórych może być zadowalające. Pamiętajmy jednak, że odstawienie preparatów może spowodować powrót do dawnego stanu rzeczy. Konieczne jest, aby stosować je w okresie, w którym mamy możliwość zbliżeń seksualnych. W innym wypadku mogą się one zwyczajnie nie sprawdzić. Pamiętajmy, że leki tego typu pozwolą nam także na podniesienie naturalnego libido oraz wyraźnie wpływają na przedłużanie stosunku.

 

Sposoby nieco inne

 

Poza kremami i tabletkami jest jeszcze wiele innych sposobów na powiększenie przyrodzenia. Jednym z popularniejszych rozwiązań są pompki do penisa, które mają powiększyć jego rozmiary. O skuteczności tej metody można znaleźć wiele informacji, niestety są one zupełnie skrajne. Nie wiadomo, czy te pozytywne relacje to tylko działania marketingowe czy faktyczne relacje z użytkowania pompek do penisa. Rada jest jedna, najlepiej wypróbować to na sobie. Nie tracimy wiele, bo gadżet tego typu nie jest horrendalnie drogą sprawą.

 

Jak działa taka pompka? Bardzo prosto. Wystarczy nałożyć odpowiednią część na przyrodzenie i pompować. Obsługa jest banalnie prosta, jednak samo użytkowanie powinno być racjonalne. Na czym polega efekt? Otóż powiększają się w ten sposób ciała jamiste, dzięki czemu do penisa napłynie zdecydowanie więcej krwi. To może spowodować zwiększenie jego rozmiarów.

 

A może by tak poćwiczyć?

 

Pamiętajmy, że nawet najlepsze środki na potencję nie będą skuteczne, jeżeli będziemy bierni seksualnie. Przecież nie od dziś wiadomo, że często używany narząd jest coraz bardziej sprawny, a nieużywany wręcz przeciwnie. Dlatego dobrą metodą na poprawę ukrwienia członka będzie częsta stymulacja seksualna. Wydaje się to banalne, jednak najprostsze rozwiązania okazują się najskuteczniejszymi. Czy tak jest w przypadku powiększania penisa? Myślę, że na pewno tak. A reszta sposobów powinna stanowić tylko dodatek do ‘ćwiczeń praktycznych’.

 

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w poniedziałek, Styczeń 9th, 2012 o 19:49 w kategorii Zdrowie.


mariza