Kolorowe grzejniki

Dziś nie jesteśmy wcale skazani na biel – grzejniki, które kupujemy już na etapie produkcji pokrywane są wykończeniami w najrozmaitszych kolorach, a dobór kształtu i koloru grzejników do wystroju ogrzewanych pomieszczeń nie powinien być żadnym problemem.

Większość grzejników dostępnych na rynku, nawet te grzejniki, które w wersjach podstawowych są białe, może być wykończona również innymi kolorami powłok lakierniczych. Praktycznie wszyscy producenci udostępniają mniej lub bardziej bogate palety barw do wyboru. Za kolory niestety musimy dopłacić, ale dzięki temu zyskujemy grzejniki w pełni odpowiadające naszym wymogom estetycznym a przy tym grzejniki te wcale nie tracą na funkcjonalności.

Oprócz kolorów takich jak zielenie, czerwienie czy brązy, możemy też często wybierać wykończenia metalizowane lub z powłokami przypominającymi elementy naturalne takie jak kamień czy drewno. Grzejniki o nietypowych, kolorowych wykończeniach nie są w tej chwili żadnym novum, a producenci coraz częściej i coraz chętniej eksperymentują nie tylko z kolorami ale i z kształtami i materiałami wykorzystywanymi w produkcji grzejników.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w czwartek, Luty 19th, 2009 o 13:30 w kategorii Bez kategorii.


mariza