Last minute na szczęście

Oferty last minute czyli wyprzedaże miejsc turystycznych, noclegowych, czasem biletów na przelot w jakieś miejsce, to okazje, z których korzystamy chętnie i często. Oczywiście w miarę naszych możliwości tj. dysponowania czasem na czas turnusu wypoczynkowego bądź przelotu.

Kwestie te nie do końca od nas zależą, jednak w kontekście tego, co pozostaje w naszej gestii i na podstawie zalet, którymi niewątpliwie last minute mogą się pochwalić śmiem stwierdzić, że jak każdego rodzaju wyprzedaż oferty tego typu to cały bagaż zalet. Bagaż, czyli niekoniecznie obciążenie, jakie mamy w podróży, raczej bogactwo niezbędników, które ze sobą zabieramy.

Wracając jednak do rzeczy.

Dlaczego oferty last minute mają same zalety?

To akurat wynika z samej definicji wyprzedaży. Wycieczki, za które normalnie należałoby słono zapłacić w ramach oferty last minute stają się znacznie tańsze. Dzięki temu możemy wypoczywać niejako, w pewnym sensie i w co najmniej kilkunastu procentach gratis. Faktem jest, że aby trafić na prawdziwą okazję należy się nieco zaangażować w poszukiwania. Ale tak jest w przypadku każdej wyprzedaży, to cierpliwość i wytrwałość zostają nagrodzone udanymi i tanimi zakupami, choć czasem liczy się również szczęście.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w niedziela, Czerwiec 21st, 2009 o 23:05 w kategorii Turystyka.


mariza