Na pograniczu sztuki

Mieli spore doświadczenie, jeśli chodzi o takie zlecenia. Tam gdzie była potrzebna precyzja, a zarazem pomysłowość, byli niezastąpionym zespołem. Zresztą dobrze znali swoją wartość i potrafili zadbać o interesy. Po latach mogli sobie pozwolić na najnowsze maszyny i urządzenia, co sprawiało, że jeszcze bardziej liczyli się na rynku.

Obecnie oferowali cięcie laserem, co znacznie upraszało pracę przy poszczególnych elementach konstrukcji. Obróbka skrawaniem w ich wykonaniu stawała się sztuką. Nie była to już staromodna obróbka mechaniczna, jaką stosowało do dziś wiele firm. Niektórzy inżynierowie przed dokończeniem swoich projektów konsultowali się z nimi, wiedząc, że ich sugestie mogą być wprost nieocenione.

Już dawno minęły czasy, gdy obróbka mechaniczna kojarzyła się z pracą robotników o niskich kwalifikacjach, których jedynym atutem była siła mięśni i zdolność do wytrzymywania monotonii kilkugodzinnych zmagań z upartymi częściami metalowymi. Zajęcie jakim jest cięcie laserem wymaga wysokich kwalifikacji zawodowych i umiejętności. Taka właśnie była ich firma. Zatrudniali tylko najlepszych specjalistów, a pracowników nie szukali w urzędach pracy!

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio 4,00 na 5)

Ten wpis został opublikowany w piątek, Czerwiec 5th, 2009 o 13:06 w kategorii Bez kategorii.


mariza