Noclegi w Ustroniu

Jeśli chcemy się wybrać na wakacje w góry to warto wybrać znane uzdrowisko, Ustroń. Miasto to jest znane już od XIV wieku, prawa miejskie otrzymało dopiero w 1956. Szybko zaczęło przekształcać się właśnie w miasto turystyczne. Zrobiono wszystko, żeby rozwinąć turystyczną infrastrukturę i ściągnąć jak najwięcej turystów. Wszystko to się udało i Ustroń wiele na tym zyskał. Warto tutaj przyjechać i przekonać się o tym samemu.
Jak już będziemy w Ustroniu, to możemy przenocować w hotelu „U Januszka”. W tym hotelu są bez wahania najlepsze noclegi w Ustroniu. Potwierdzi to każdy kto kiedykolwiek był u Januszka. Gospodarz zapewni nam luksusowe pokoje oraz najlepsze wyżywienie. Możemy być pewni, że czas spędzony u Januszka będziemy wspominać przez długi czas.
Po zakwaterowaniu będziemy mogli rozpocząć nasze wczasy w Ustroniu, możemy być pewni, że nie będziemy się nudzić w tym mieście. Czeka tutaj bardzo wiele atrakcji dla turystów. Skorzystajmy z nich i przyjedźmy do Ustronia. Spędźmy tutaj nasze wymarzone wczasy. Jeśli raz tutaj przyjedziemy to będziemy na pewno wracali nie raz.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w niedziela, Grudzień 7th, 2008 o 18:35 w kategorii Turystyka.


mariza