Rola stroju

Już za chwilę mecz miał się rozpocząć. Na stadionie pojawiło się wielu kibiców oraz kilku dziennikarzy z lokalnej gazety. Byli też obecni działacze sportowi niższego szczebla. Między rzędami pojawili się sprzedawcy chrupek i paluszków. Byli tacy co marzyli o zimnym piwie, jednak nie wolno było wnosić alkoholu na teren obiektów sportowych.

Drużyna wybiegła na boisko. Odzież sportowa, jaką mieli na sobie, niewątpliwie były z najwyższej półki. nawet ich koszulki piłkarskie prezentowały się całkiem nieźle. Wielu ludzi, którzy swój kontakt ze sportem ogranicza do kibicowania przed telewizorem, nie zdaje sobie sprawy jak ważną rolę pełni odzież sportowa. Oczywiście grać można we wszystkim, ale czasem dobra odzież może zaważyć na wyniku. Nie strój zdobi człowieka i nie odzież sportowa stwarza mistrzów, jednak niewątpliwie pomaga mistrzostwo osiągnąć.

Czasem nawet ładne koszulki piłkarskie mają niesamowitą siłę motywacyjną, a jak dowodzi wiele badań psychika jest równie ważna jak kondycja i umiejętności. Zupełnie inaczej gra się w podartych butach niż w nowych.

Wreszcie rozległ się sędziowski gwizdek i mecz się rozpoczął. Więc i my przerwiemy w tym miejscu nasze dywagacje.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio 3,00 na 5)

Ten wpis został opublikowany w czwartek, Czerwiec 4th, 2009 o 13:32 w kategorii Sport.


mariza