Specyfika działalności

Podejmowali się różnych prac, choć specyfika ich działalności była dość ściśle określona. Czasem jednak decydowali się na drobne naprawy sprzętu lub urządzeń. Nie zawsze w takiej sytuacji przyjmowali zapłatę w gotówce. Zdawali sobie bowiem sprawę, że warto mieć stałe grono zadowolonych klientów, zamiast szybkiego zysku na krótką metę.

W zamian za remont wywrotki dostali dwa nowe podnośniki koszowe. W zasadzie w ich pracy nie były one niezbędne, ale jeśli planowali w przyszłości rozszerzenie działalności, to takie podnośniki koszowe mogły się przydać.

Na dzień dzisiejszy podstawę ich działania stanowiło piaskowanie. To technologia znacznie skuteczniejsza od tradycyjnego szlifowania. Przy jej użyciu uzyskiwało się powierzchnie znacznie gładsze. Można też było uzyskać specyficzny wygląd takiej powierzchni w zależności od tego, z jakich rozdrobionych materiałów korzystano wykonując piaskowanie. Niewielu ludzi zdaje sobie sprawę, że ta technologia ma już blisko sto pięćdziesiąt lat, a mimo tego wciąż jest w użyciu i cieszy się dużym zainteresowaniem. Jej powstanie datuje się na 1870 rok. Od tego czasu zmieniły się techniki obróbki metalu, a piaskowanie nadal jest stosowane.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w środa, Czerwiec 17th, 2009 o 23:39 w kategorii Biznes.


mariza