Sposoby na większy biust

Wygląd biustu można poprawić na bardzo wiele sposobów, a operacje chirurgiczne (wszczepienie implantów, podniesienie biustu itp.) to naprawdę ostateczność. Przy odrobinie dobrych chęci i minimum codziennego wysiłku piersi można powiększyć, ujędrnić i wymodelować sposobami całkowicie naturalnymi. Naturalne powiększanie piersi jest zresztą ostatnio bardzo modne. Nic w tym dziwnego, skoro nawet lekarze przyznają, że masaże, suplementy powiększające biust, kosmetyki i ćwiczenia są w stanie zwiększyć biust nawet o jeden rozmiar. To bardzo dużo. Efekty takiego powiększania są niemal porównywalne z zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego, który jest kolejnym kosmetycznym hitem ostatnich lat.

Na czym polega naturalne powiększanie biustu?

Na stymulowaniu tkanek w taki sposób, by poprawie uległy wszystkie ich parametry jakościowe tj. jędrność, elastyczność, sprężystość oraz poziom nawilżenia. W ramach naturalnych kuracji powiększających wykorzystywane są też fitoestrogeny, które działając od wewnątrz powiększają biust na tej samej zasadzie na jakiej dochodzi do jego kształtowania w okresie pokwitania.
Ćwiczenia i masaże są niezbędne dla wzmocnienia tkanek i nadania im odpowiedniego kształtu. Pomagają w tym kosmetyki, o których również trzeba pamiętać. Summa summarum metody naturalne są bardzo skuteczne, wymagają jedynie czasu.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w niedziela, Październik 31st, 2010 o 23:24 w kategorii Zdrowie.


mariza