Stomatologia – implanty i inne usługi

Chyba każda osoba, która była zmuszona do skorzystania z usług protetyka zastanawiała się też nad wszczepieniem implantów. Czy wszyscy je wszczepili? Raczej nie, bo raz, że implanty są nieco droższe od innych protez, dwa, że w związku z implantacją pojawiają się pewne przeciwwskazania, trzy – wciąż się implantów nieco obawiamy, a niepotrzebnie, bo stomatologia implanty i implantację opanowała do perfekcji. Choć oczywiście pozostaje znalezienie dobrego, perfekcyjnego stomatologa.
Tak, jak stomatologia stale rozwija i doskonali swoje metody, tak i nasze zęby, te stare i te nowe zyskują na zdrowiu i wyglądzie, patrz: stomatologia implanty, ale bodajże najważniejsza jest profilaktyka, którą są nowoczesne metody protezowania, a z drugiej strony bieguna – niestety, ceny.

Ceny usług stomatologicznych

Są wyższe niż koszta profilaktyki, patrz: stomatolog cennik. Wydaje się jednak, że to nas nie zniechęca do leczenia stomatologicznego, a z drugiej strony wcale nie zachęca do utrzymywania zębów w lepszym stanie i większej dbałości o nie. Należy przypuszczać, że z czasem tendencje te się zmienią, zwłaszcza że rodzice stopniowo zyskują coraz większą wiedzę i umiejętnie potrafią zachęcić dziecko (a raczej nie spowodować zniechęcenia) do wizyty u stomatologa, patrz: stomatolog cennik.

Ceny zabiegów estetycznych

One też nas nie zniechęcają, aczkolwiek zdarza nam się poszukiwać alternatyw dla stomatologicznego wybielania zębów, patrz: wybielanie zębów cena. Niemniej jednak wybielanie zębów i licówki, które korygują kształt uzębienia, cieszą się w tej chwili sporą popularnością i jeszcze większym zainteresowaniem pacjentów gabinetów stomatologicznych.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (brak głosów)

Ten wpis został opublikowany w wtorek, Luty 16th, 2010 o 22:28 w kategorii Zdrowie.


mariza