Wirusy, a antywirus dla firm …

Głównym źródłem wirusów, które są złośliwe dla naszych komputerów nie są tylko załączniki jakie przysyłane są do nas w wiadomościach e-mail, ale także wszystkie strony jakie odwiedzamy podczas surfowania w Internecie. By się przed nimi uchronić należy zainstalować na komputerze program antywirusowy. Jednym z lepszych jest programów antywirusowych jest Eset Smart Security. Na podstawie licznych badań oraz obserwacji okazuje się, że każdego dnia bardzo duża ilość komputerów prywatnych oraz firmowych jest infekowania różnymi wirusami. Każdego dnia powstają nowe wirusy, dlatego też programy antywirusowe muszą być codziennie aktualizowane by skutecznie mogły uchronić nasz komputer przed infekcją. Wiele programów okazuje się mało skuteczna, pomimo że na komputerze jest zainstalowany program z zabezpieczeniami.

Uważa się że głównym źródłem wirusów są załączniki, jakie są nam przesyłane w wiadomościach tekstowych, jednakże nie tylko w nich czai się zagrożenie dla naszego komputera. Wiele wirusów infekuje nasze oprogramowania przy zwykłym przeglądaniu stron internetowych. Antywirus dla firm powinien być na tyle inteligenty, aby mógł uchronić przez atakiem wirusów przypływających z każdej strony.

Polecam szczególnie program antywirusowy Nod32, który skutecznie uchroni Twój komputer przed wszelkimi infekcjami wirusowymi.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 głosów, średnio 5,00 na 5)

Ten wpis został opublikowany w sobota, Marzec 21st, 2009 o 00:18 w kategorii Komputery.


mariza